/Об’єднання «Укрвуглероботодавці» провело чергову VI Конференцію

Об’єднання «Укрвуглероботодавці» провело чергову VI Конференцію

Об’єднання «Укрвуглероботодавці»  провело чергову VI КонференціюВідповідно до рішення Ради Об’єднання «Укрвуглероботодавці» (протокол засідання Ради від 04.08.2013 № 11/78) 11 жовтня 2013 року об 11 год. 00 хв., за адресою: місто Київ, провулок Приладний, 2-А. було проведено VI Конференції Всеукраїнського галузевого об’єднання організацій роботодавців вугільної промисловості «Укрвуглероботодавці»

   Відкриваючи Конференцію, Голова Ради Об’єднання «Укрвуглероботодавці» С.В. Янко проінформував делегатів про те, що на VI Конференції Всеукраїнського галузевого об’єднання організацій роботодавців вугільної промисловості «Укрвуглероботодавці» присутні 22 (двадцять два) делегата, що становить 100% явку. Дані про членів Об’єднання «Укрвуглероботодавці» — учасників VI Конференції і уповноважених ними осіб, які присутні на Конференції, містяться в Реєстрі учасників Конференції. Таким чином, VI Конференція Об’єднання «Укрвуглероботодавці» була правомочною для розгляду та прийняття рішень.

   Серед ключових питань Конференції, що розглядалися слід відмітити рішення щодо уповноваження Генерального директора Об’єднання на здійснення всіх необхідних дій, пов’язаних із поданням Статуту Об’єднання «Укрвуглероботодавці» у новій редакції, а також інших необхідних документів на державну реєстрацію.

   Нова редакція Статуту Об’єднання була розроблена з урахування всіх останніх змін, зокрема закону України «Про організації роботодавців, їх об\’єднання, права і гарантії їх діяльності» , і зараз повністю відповідає вимогам до сучасної професійної організації роботодавців.

   Окремим питанням обговорення стало розширення сфери діяльності «Укрвуглероботодавці» на нові промислові галузі. Зокрема, нещодавно до складу Об’єднання «Укрвуглероботодавці» увійшли 3 (три) енергогенеруючі компанії, які об’єднують 9 (дев’ять) ТЕС. Відповідно до нового статусу було вирішено включити до складу Ради Об’єднання Олексія Івановича Магду, який у якості заступника Голови Ради Об’єднання «Укрвуглероботодавці» буде координувати роботу енергогенеруючих компаній.

Коментуючи перебіг обговорення на конференції Голова Об’єднання С.В. Янко зазначив: “Нам дуже приємно відзначити, що з часом роль організацій роботодавців в Україні зростає, ми набуваємо нових потужних важелів впливу для захисту наших членів, можемо більш ефективно лобіювати вкрай важливі для українського бізнесу і суспільства питання, зокрема в рамках найближчих перемовин між організаціями роботодавців та профспілками вугільної та енергетичної галузевих угод. І що дуже важливо, Об’єднання «Укрвуглероботодавці» повністю відповідає новим високим вимогам до якісної організації роботодавців, і залучення у члени нових галузей є тому гарним підтвердженням.”