Рада національної безпеки та оборони України (РНБОУ) відреагувала на лист Федерації роботодавців паливно-енергетичного комплексу України щодо зупинки імпорту електроенергії з РФ і Білорусі та недопущення введення плати за експорт електроенергії.

Так, 17 лютого 2020 року РНБОУ звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням невідкладно запропонувати зміни до законодавства, що врегулюють проблему імпорту електроенергії з Росії та Білорусі, та внести їх на розгляд Верховної Ради України.

Також повідомляється, що в Апараті РНБО була створена робоча група з питань подолання загроз в енергетичній сфері, яка провела аналіз роботи нового ринку електроенергії. Результати аналізу підтвердили висновки експертів Федерації роботодавців ПЕК України про те, що нова модель ринку електричної енергії зберігає низку недоліків. Серед них були названі: перехресне субсидіювання, дотації через пільгову ціну електроенергії, непогашені борги минулих років, криза платежів, безоплатний відпуск електроенергії державними генерувальними компаніями окремим категоріям споживачів та, як наслідок, постійне зростання боргів за електроенергію.

У зверненні РНБОУ зазначається також, що окрім старих проблем, з’явились нові виклики, які значно ускладнили роботу суб’єктів ринку електроенергії. Це порушення паритетного принципу експорту/імпорту електроенергії з енергетичними системами сусідніх країн.

Щоб не допустити розбалансування роботи енергосистеми та, як наслідок, виникнення аварійних ситуацій, РНБОУ запропонувало Уряду розробити зміни до законодавства стосовно встановлення паритетного принципу експорту/імпорту електроенергії із енергетичними системами сусідніх країн на ринку електроенергії України та сприяти їх внесенню на розгляд Верховної Ради України.

Про інтеграцію української енергетичної системи до європейської, а також про інтеграцію ринку електричної енергії України до ринків країн ЄС говорив 10 лютого 2020 року заступник Голови Федерації роботодавців ПЕК України Сергій Михайлович ЧЕХ під час телефонного включення до ефіру телеканалу «Україна 24».

Так, він підкреслив, що для того, щоб успішно стати частиною Європи в енергетичному питанні Україні треба вже зараз застосовувати європейські практики у цій сфері. Декілька років тому наша держава взяла на себе зобов’язання інтегруватися до європейського енергетичного простору. Проте цей процес, передусім через внутрішні проблеми, дещо розтягнувся у часі.

Наприклад, Україна ще не може застосовувати широко поширену в Європі практику ITC – відшкодування витрат системного оператора однієї країни системному оператору іншої країни. Разом з цим, зобов’язання треба виконувати, і Україна рано чи пізно виконає всі необхідні умови та завершить інтеграцію до європейської енергосистеми.

Щодо питання інтеграції ринків електроенергії, яке є наступним кроком після інтеграції енергосистем, С.Чех наголосив на тому, що під час цих процесів дуже важливо забезпечити рівні умови для національних виробників електроенергії, щоб вони були конкурентними на європейських ринках у порівнянні з виробниками суміжних країн.

Водночас, зволікання з приєднанням до механізму ITC, а також прийняття 7 лютого 2020 року Регулятором змін до Кодексу системи передачі, яким встановлено плату за експорт електричної енергії, якраз суттєво погіршують конкурентні умови для вітчизняних експортерів, трейдерів.

ВОДНЕВА ЕНЕРГЕТИКА – ШЛЯХ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ УКРАЇНИ

05.02.2020 заступник Голови Федерації роботодавців паливно-енергетичного комплексу України Сергій Михайлович ЧЕХ взяв участь у зустрічі в рамках Українсько-німецького бізнес-діалогу із розвитку водневої економіки.

Важливим є те, що голова правління Німецької асоціації водню та паливних елементів Вернер Дівальд в своєму виступі під час цього заходу висловив думку, що Україна є потенційним постачальником «зеленого» водню до Німеччини. Підставами для такого твердження є існуючий в Україні досвід швидкого розвитку енергетики з відновлювальних джерел, великий потенціал сонячного випромінювання та енергії вітру, а також наявність потужної розвиненої системи транспортування газу.

Федеративна Республіка Німеччина має намір в найближчі два місяці прийняти Національну водневу стратегію, відповідно до якої у 2050 році країна матиме змогу повністю відмовитися від вуглецевої енергії, замістивши її «зеленим» тобто виробленим з відновлювальних джерел енергії воднем. За оцінками німецьких фахівців, ФРН для реалізації означеного сценарію потребуватиме від 60% до 70% імпортованого водню.

Вражає різноманіття сфер застосування водню: металургія, автотранспорт, залізничний і навіть авіатранспорт, хімічна промисловість, комунальне господарство і звісно – енергетика.

В практичній площині під час цієї бізнес-зустрічі українська сторона отримала запрошення взяти участь в реалізації Європейського водневого супер-проекту. Сторони погодились працювати над створенням умов, що забезпечуватимуть взаємовигідне співробітництво двох країн у цій сфері. В якості перших кроків вони домовились напрацьовувати пропозиції по кожному напрямку в форматі робочих груп, продовжити бізнес-діалог та інформувати уряди своїх країн.

30.01.2020 «Встановлення плати за експорт електроенергії є методологічно неправильним кроком», — Сергій Чех.

Заступник Голови Федерації роботодавців ПЕК України Сергій Михайлович Чех прокоментував під час телефонного включення до ефіру телеканалу «Україна 24» дав коментар щодо ситуації навколо імпорту та експорту електричної енергії.

Зокрема, він зазначив, що за умов наявності одностороннього імпорту електроенергії з Росії та Білорусії, ще й необхідно дбати про те, щоб не втратити експорт електроенергії до європейських країн. Проте, наразі розглядається можливість введення плати за експорт електричної енергії, що, безумовно, значно зменшить конкурентні переваги наших експортерів. В цьому випадку існує можливість навіть припинення експорту взагалі.

Крім того С.Чех підкреслив, що встановлення плати за експорт електроенергії є методологічно неправильним кроком, оскільки процеси експорту та імпорту електроенергії по одним і тим же лініям, так званим міждержавним перетинам, можуть відбуватися одночасно. В такому випадку складається ситуація, коли за користування мережами одночасно сплатять кожен за свій обсяг і імпортер у вигляді постачальника електроенергії до споживача, і компанія-експортер.

Разом з цим, запропоновані зміни до Кодексу системи передачі щодо встановлення плати за експорт, на відміну від існуючого порядку створюють якраз таку ситуацію. А це викривлює стимули для ефективної роботи, створюючи для одних учасників ринку умови для отримання доходів без зусиль і витрат, покладаючи на інших фінансові зобов’язання, виникнення яких не пов’язане з об’єктивними фізичними процесами.