“УКРВУГЛЕРОБОТОДАЦІ” долучились до розробки технічних регламентів Митного союзу

“УКРВУГЛЕРОБОТОДАЦІ” долучились до розробки технічних регламентів Митного союзу 2015 року на територію країн Митного Союзу буде допускатися тільки продукція, що відповідає положенням технічних регламентів. На сьогоднішній день вже вступили в дію 14 регламентів, що визначають вимоги до якості і безпеки ліфтів, піротехнічних виробів, засобів індивідуального захисту, іграшок, упаковки, продукції для дітей та підлітків, парфумерії та косметики, продукції легкої промисловості, палив, різноманітних машин. У 2014-2015 роках набудуть чинності ще 52 регламенти, зокрема стосовно вугілля та продуктів його переробки.

   За участі ВГО ОРВП «Укрвуглероботодавці» при Федерації роботодавців України розпочав роботу Комітет технічного регулювання, завданням якого є захист інтересів українських виробників у ході розробки технічних регламентів Митного союзу, а також адаптація українських експортерів до нових умов роботи на ринках Росії, Білорусі та Казахстану.

   У роботі першого засідання Комітету технічного регулювання взяли участь представники організацій роботодавців десяти галузей. Від Об’єднання у заході прийняв участь Заступник генерального директора Ростислав Куринько. Розпочато прийом зауважень до технічних регламентів Митного союзу.

   4 квітня 2013 Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ заявив, що український бізнес має зберегти свої позиції на ринках країн Митного союзу, незважаючи захисні торговельні бар’єри, що вводяться. Зокрема, українські підприємства повинні враховувати нові вимоги до якості продукції, які країни Митного союзу вводять з 2015 року. В іншому випадку щорічні обсяги експорту продукції з України в Росію, Білорусію і Казахстан можуть скоротитися на 14,8 млрд. доларів. Це становить 67% нинішніх обсягів експорту в країни об’єднання і 18% від загального обсягу експорту. У результаті такого скорочення обсягів продажів товарів на зовнішні ринки роботу можуть втратити близько 200 тисяч осіб.

В свою чергу, Заступник генерального директора Ростислав Куринько зазначив: “В цілому, можна говорити, що вугільна галузь у порівнянні з іншими краще підготовлена до змін. Наразі тривають міжнародні проекти співробітництва між Україною та Російською Федерацією у сфері вугілля. Все сьогодні національні вимоги до якості вугілля значною мірою наближені до російських. На наступному етапі, питання буде полягати у сертифікації продукції, наявності відповідних технічних можливостей та лабораторій. І в цьому питанні підприємства вугільної галузі знаходяться у більш вигідному положенні чим, наприклад, виробники піротехнічних виробів, засобів індивідуального захисту, іграшок, упаковки, продукції для дітей та підлітків, різноманітних машин”.

   На сьогоднішній день українські підприємства вугільної галузі через ВГО ОРВП «Укрвуглероботодавці» можуть запропонувати зміни до технічних регламентів. Зокрема, українські підприємства вугільної галузі — експортери мають можливість вносити свої пропозиції щодо вимог до вугілля та продуктів його переробки. Попередній запланований термін розгляду питань вугілля – кінець 2013 року.

До відома: Всеукраїнське галузеве об’єднання організацій вугільної промисловості «УКРВУГЛЕРОБОТОДАВЦІ» – найпотужніша всеукраїнська організація роботодавців вугільної промисловості, яка представляє інтереси роботодавців в економічних та соціально-трудових відносинах з владою та профспілками на національному, галузевому, територіальному та місцевому рівні. На сьогоднішній день «УКРВУГЛЕРОБОТОДАВЦІ» об’єднує 5-ть обласних організацій роботодавців вугільної промисловості (Донецька, Луганська, Львівська, Волинська, Дніпропетровська) та Київська міська організація роботодавців (Загальна кількість членів – 30), до складу «УКРВУГЛЕРОБОТОДАВЦІ» входять більше 90% підприємств вугільної промисловості державної та приватної форми власності, включно з підприємствами Мінтопенерго та компанії ДТЕК. Кількість найманих працівників, працюючих у роботодавців, що входять до складу Об`єднання, більше 250 тис. Додаткову інформацію можна отримати на сайті організації www.frupek.org.ua

Об’єднання прийняло участь у тристоронніх консультацій в рамках обговорення проекту Генеральної угоди на 2013 -2015 роки

Присутні на консультація представники сторін:

І. Від профспілкової сторони: Кондрюк С.М., Осовий Г.В., Рябко О.І., Сібільов В.Д., Дудник В.О., Андрієвський Ю.З.

ІІ. Від сторони роботодавців: Біленький С.Л., Глоба Д.М., Кузовой Ю.В., Мірошниченко О.В., Посохов С.В., Притоманов С.О.,

Від “УКРВУГЛЕРОБОТОДАВЦІВ”: А.А.Татаринов, Заступник голови Об’єднання, Р.К.Богданов, Заступник голови Об’єднання – представник ДТЕК

ІІІ. Від сторони органів виконавчої влади: особисто: Постоюк О. О.,
Шнипко О.С., Острівна Л.Г., Віжул Н.В., Пилипчук О.Д., Гончаренко О.М.

СЛУХАЛИ: пропозицій сторін соціального діалогу щодо узгодження окремих позицій, які не увійшли до проекту Генеральної угоди на 2013 – 2015 роки та про можливі подальші дій щодо підготовки проекту Генеральної угоди до підписання.

   В процесі обговорення представники Сторони роботодавців виловили пропозиції щодо комплексного врегулювання спірних питань, висловлених стороною профспілок до сторони роботодавців в листі СПО профспілок від 09.04.2013 № 04-18/443-СПО.

   Представники Сторони профспілок надали оцінку запропонованим стороною роботодавців підходам до врегулювання розбіжностей, в процесі чого зазначили, що для Сторони профспілок однією з ключових умов підписання Генеральної угоди є обов’язкова наявність в її тексті положень щодо розміру ставки І тарифного розряду для працівників небюдетної сфери та єдиної тарифної сітки.

   Сторони обговорили питання щодо визначення підходів до встановлення мінімальної заробітної плати, темпів зростання витрат на робочу силу в залежності від економічної ситуації та результатів діяльності підприємств, взаємозв\’язок мінімальних гарантій в оплаті праці із загальними витратами на оплату праці та зобов’язаннями, які підприємства беруть на себе в процесі залучення коштів на розвиток. Були всловлені думки щодо можливості запровадження щорічного визначення в Генеральній угоді (шляхом внесення відповідних доповнень) розмірів ставки І тарифного розряду за результатами тристоронній консультацій та аналізу статистичних даних щодо змін в в галузях та економіці. Представниками профспілкової сторони було запропоновано розглянути можливість встановлення у Генеральній угоді диференційованих по галузям ставок І тарифного розряду для не бюджетної сфери.

   Сторона органів виконавчої влади проінформувала про консультації із стороною профспілок, в процесі яких були обговорені спірні положення визначені профспілковою стороною як такі, що потребують врегулювання для забезпечення умов для підписання Генеральної угоди.

За результатами обговорення учасники консультацій

ВИРІШИЛИ:
1. Взяти до уваги пропозиції Сторони роботодавців щодо комплексного врегулювання спірних питань зазначених у листі СПО профспілок від 09.04.2013 № 04-18/443-СПО, а саме:

1) п.1 викласти в наступній редакції:
   «На підприємствах, де використовується тарифна система оплати праці, встановлювати розмір тарифної ставки (посадового окладу) робітника І тарифного розряду не нижче 100,5% мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на початок відповідного року, та в залежності від економічного стану в галузі (на території)».

2) п.2 викласти у редакції запропонованій Стороною профспілок.

3) п. 3 викласти в наступній редакції: «Опрацювати протягом 2013 року питання щодо створення медичних служб на підприємствах усіх форм власності та у першу чергу на підприємствах з важкими та шкідливими умовами праці, у тому числі і щодо віднесення на собівартість видатків на фінансування цих служб, та внести Кабінету Міністрів України у І кварталі 2014 року узгоджені пропозиції».

4) п. 4 віднести до відповідного підрозділу «Сторони рекомендують…» та викласти в наступній редакції: «Проводити щорічне навчання громадських інспекторів з охорони праці із звільненням їх від роботи та збереженням середньої заробітної плати з метою забезпечення здійснення кваліфікованого громадського контролю за дотриманням законодавства про охорону праці. Здійснювати за власні кошти зходи із заохочення громадських інспекторів профспілок до якісного виконання ними своїх функцій на умовах передбачених колективними договорами».

5) п.5 викласти у редакції запропонованій Стороною профспілок

2. Вважати за необхідне рекомендувати винести найбільш принципові розбіжності (Додаток 1 до цього протоколу) на консультації Прем’єр-міністра України, Голови СПО профспілок та Голови СПО роботодавців на національному рівні з метою вирішення цих питань по суті та визначення перспективи підписання Генеральної угоди на 2013-2015 роки.

3. З урахуванням рішень прийнятих за результатами консультацій, зазначених у пункті 2, ініціювати засідання Сіпальної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк з метою формування остаточного тексту проекту Генеральної угоди та таблиці розбіжностей. Визначити орієнтовну дату проведення такого засідання Спільної робочої комісії 3 червня 2013 року.

СКАЧАТИ ТАБЛИЦЯ РОЗБІЖНОСТЕЙ

До відома: Всеукраїнське галузеве об’єднання організацій вугільної промисловості «УКРВУГЛЕРОБОТОДАВЦІ» – найпотужніша всеукраїнська організація роботодавців вугільної промисловості, яка представляє інтереси роботодавців в економічних та соціально-трудових відносинах з владою та профспілками на національному, галузевому, територіальному та місцевому рівні. На сьогоднішній день «УКРВУГЛЕРОБОТОДАВЦІ» об’єднує 5-ть обласних організацій роботодавців вугільної промисловості (Донецька, Луганська, Львівська, Волинська, Дніпропетровська) та Київська міська організація роботодавців (Загальна кількість членів – 30), до складу «УКРВУГЛЕРОБОТОДАВЦІ» входять більше 90% підприємств вугільної промисловості державної та приватної форми власності, включно з підприємствами Мінтопенерго та компанії ДТЕК. Кількість найманих працівників, працюючих у роботодавців, що входять до складу Об`єднання, більше 250 тис. Додаткову інформацію можна отримати на сайті організації www.frupek.org.ua

Інформаційно-аналітичний звіт про розвиток вугільної промисловості України за січень-квітень 2013 року

1. Видобуток вугілля

1.1. Вугільні підприємства України

   За квітень 2013 року видобуто 6682,0 тис. тонн вугілля, що на 399,0 тис. тонн (на 6,4%) перевищує плановий показник, та на 484,9 тис. тонн (на 6,8%) менше показника квітня 2012 року.

   Енергетичного вугілля видобуто 4750,2 тис. тонн, що менше запланованого обсягу на 48,9 тис. тонн (на 0,1%). Порівняно з квітнем 2012 року видобуток зменшився на 285,8 тис. тонн ( на 5,7%).

   Коксівного вугілля видобуто 1931,8 тис. тонн. Завдання виконано на 130,2%, що понадпланово забезпечило 447,9 тис. тонн вугілля. Порівняно з квітнем 2012 року видобуток зменшено на 199,1 тис. тонн ( на 9,3%).

   За січень-квітень 2013 року видобуто 27809,6 тис. тонн вугілля, що на 3388,4 тис. тонн (на 13,9%) перевищує плановий показник і на 1445,6 тис. тонн (на 4,9%) – менше показника за аналогічний період 2012 року.

   Енергетичного вугілля видобуто 19629,0 тис. тонн. Виконання плану складає 105,5%, перевищення планового показника – 1032,1 тис. тонн вугілля. Порівняно з відповідним періодом 2012 року видобуток зменшився на 1090,1 тис. тонн (на 5,3%).

   Коксівного вугілля видобуто 8180,6 тис. тонн, що більше запланованого обсягу на 2356,4 тис. тонн (на 40,5%). Порівняно з 2012 роком видобуток зменшено на 355,5 тис. тонн (на 4,2%).

Рис. Динаміка видобутку вугілля підприємствами України та підпорядкованими підприємствами Міненерговугілля за січень-квітень 2012-2013 рр., тис. тонн
Інформаційно-аналітичний звіт про розвиток вугільної промисловості України за січень-квітень 2013 року

1.2. Підприємства, підпорядковані Міненерговугілля

   За квітень 2013 року підприємствами, підпорядкованими Міненерговугілля, видобуто 1745,5 тис. тонн вугілля, що на 181,0 тис. тонн (на 9,4%) менше планового завдання, та на 192,4 тис. тонн менше показника квітня 2012 року (на 9,9%).

   Енергетичного вугілля видобуто 1222,7 тис. тонн, що менше запланованого на 188,4 тис. тонн (на 13,4%). Порівняно з відповідним періодом 2012 року видобуток зменшився на 137,6 тис. тонн (на 10,1%).

   Коксівного вугілля видобуто 522,8 тис. тонн, що більше запланованого на 7,4 тис. тонн (на 1,4%). Порівняно з квітнем 2012 року видобуток зменшено на 54,8 тис. тонн (на 9,5%).

   За січень-квітень 2013 року видобуто 7569,9 тис. тонн вугілля, що на 177,5 тис. тонн (на 2,4%) перевищує плановий показник. Порівняно з відповідним періодом 2012 року видобуток зменшився на 469,3 тис. тонн (на 5,8%).

   Енергетичного вугілля видобуто 5359,5 тис. тонн. Завдання виконано на 98,9%, що на 62,0 тис. тонн менше запланованого. Порівняно з січнем-квітнем 2012 року видобуток зменшився на 361,3 тис. тонн (на 6,3%).

   Коксівного вугілля видобуто 2210,4 тис. тонн, що більше запланованого обсягу на 239,5 тис. тонн (на 12,2%). Відповідний минулорічний показник зменшено на 107,9 тис. тонн (на 4,7%).

2. Гірничі роботи

Проведення виробок

   За квітень 2013 року всіма вугледобувними підприємствами України проведено 36,5 км розкривних та підготовчих гірничих виробок, що на 1,8 км менше завдання, та на 0,2 км менше в порівнянні із квітнем 2012 року.

   За січень-квітень 2013 р. зазначені підприємства провели 145,6 км розкривних та підготовчих гірничих виробок, що на 4,1 км більше, ніж заплановано, та на 4,5 км менше ніж за аналогічний період 2012 р.

   На підприємствах, що належать до сфери управління Міненерговугілля, протягом квітня 2013 року проведено 13,4 км розкривних та підготовчих виробок, що на 1,4 км менше завдання, та на 0,1 км більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

   Протягом січня-квітня 2013 року державними підприємствами проведено 54,4 км розкривних та підготовчих виробок, що на 0,2 км менше, ніж передбачено програмою, та на 1,0 км більше, ніж за аналогічний період 2012 р.

3. Споживання та розрахунки за електроенергію

   За квітень 2013 року державними підприємствами з видобутку та переробки вугілля, а також вугільними підприємствами, що готуються до ліквідації, сукупно спожито 320,8 млн. кВт•г електроенергії на суму 326,9 млн. гривень. Обсяг сплати за енергоресурс склав 316,7 млн. гривень (96,9%).

   За січень-квітень поточного року зазначеними гірничими підприємствами спожито 1332,8 млн. кВт•г електроенергії вартістю 1358,4 млн. гривень. Обсяг сплати за енергоресурс склав 914,6 млн. грн. або 67,3% його загальної вартості.

4. Фінансово-економічні показники

4.1. Ціна, собівартість та фінансовий результат виробництва товарної вугільної продукції

   Обсяг товарної вугільної продукції, виробленої державними підприємствами, у квітні 2013 року склав 1370,0 тис. тонн (+0,1% планового завдання), за січень-квітень 2013 року – 5490,7 тис. тонн (відповідно, 104,5%).

   Вартість товарної вугільної продукції підприємств Міненерговугілля у квітні 2013 р. склала 675,0 млн. грн., що на 118,6 млн. грн. (на 14,9%) менше аналогічного показника 2012 року.

   Протягом січня-квітня 2013 року державними підприємствами вироблено товарної вугільної продукції на суму 2756,6 млн. грн., порівняно з відповідним періодом 2012 року – на 448,9 млн. грн. (на 14,0%) менше.

   У квітні 2013 року 1 тонна товарної вугільної продукції, виробленої державними підприємствами, реалізовувалась за середньою ціною 492,7 грн. Порівняно з відповідним періодом 2012 року середня ціна тонни товарної продукції зменшилась на 87,7 грн. (на 15,1%).

   За січень-квітень 2013 року ціна 1 тонни товарної вугільної продукції, виробленої державними підприємствами, склала 502,1 грн. Порівняно з січнем-квітнем 2012 р. тонна товарної продукції вугільних підприємств зменшилась на 131,7 гривні (на 20,8%).

   У квітні 2013 року фактична собівартість 1 тонни товарної вугільної продукції склала 1410,7 грн. Порівняно з відповідним періодом 2012 року собівартість збільшилась на 128,5 грн. (на 10,0%). За підсумками січня-квітня ц.р. фактична собівартість 1 тонни товарної вугільної продукції (1372,6 грн.) менше планової на 188,4 гривень. Порівняно з січнем-квітнем 2012 року собівартість 1 тонни товарної вугільної продукції збільшилась на 72,6 гривні (на 5,6%).

   У квітні 2013 року збитки від випуску товарної продукції державними вугільними підприємствами без урахування коштів державної підтримки, склали 1257,6 млн. грн., порівняно з відповідним періодом 2012 р. збільшились на 298,1 млн. гривень.

   За січень-квітень 2013 р. збитки від випуску товарної продукції державними вугільними підприємствами без урахування коштів державної підтримки, склали 4780,1 млн. грн., порівняно з відповідним періодом 2012 р. збільшились на 1410,2 млн. гривень.

   За січень-квітень 2013 року з державного бюджету надійшло 4465,2 млн. грн. на часткове покриття витрат з собівартості вугільної продукції.

4.2. Виплата заробітної плати

   У квітні 2013 року (за березень 2013 р.) нарахована заробітна плата працівникам вугледобувних підприємств складає 740,4 млн. грн., відрахування до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування становить 552,2 млн. грн. Фактично виплати заробітної плати працівникам у квітні 2013 року склали 755,1 млн. грн., відрахування до фондів, відповідно, 563,2 млн. гривень.

   За січень-квітень 2013 року працівникам підвідомчих вугледобувних підприємств нараховано 2914,0 млн. грн. заробітної плати. Крім того, ще 2189,2 млн. грн. складає нарахована сума внесків до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

   Фактично, за вказаний період, заробітна плата працівникам виплачена у сумі 2909,3 млн. гривень.

   При цьому, сума внесків, перерахована вугледобувними підприємствами Міненерговугілля до фондів, склала 2181,0 млн. гривень.

   Прострочена заборгованість з оплати праці працівників державних вугледобувних підприємств (з нарахуваннями) станом на 01.05.2013 склала 823,0 млн.грн., заборгованість перед працівниками 39,0 млн. гривень.

5. Капітальне будівництво

У 2013 році лімітом передбачено освоїти 389,7 млн. грн. капітальних вкладень, у тому числі:

· за рахунок коштів державного бюджету – 167,0 млн. грн.;
· за рахунок власних коштів підприємств – 98,1 млн. грн.;
· інших джерел фінансування – 124,6 млн. грн.;

За січень-квітень за рахунок усіх джерел обсяги освоєння капітальних вкладень склали 70,3 млн. грн.:

— за рахунок коштів державного бюджету – 50,2 млн. грн.,

у тому числі за структурою:

· будівельно-монтажні роботи –23,4 млн. грн.;
· обладнання – 26,5 млн. грн.;
· інші витрати – 0,3 млн. грн.;

За відтворювальною структурою капітальних вкладень:

— будівництво ІІ черги – 1,7 млн. грн.
— реконструкція діючих шахт – 16,4 млн. грн.;
— технічне переоснащення вугільних підприємств – 32,1 млн. грн.;
— за рахунок власних коштів підприємств – 20,1 млн. грн.,

у тому числі за структурою :

· будівельно-монтажні роботи –17,8 млн. грн.;
· інші витрати – 2,3 млн. грн.;

Введено основних фондів – 93,9 млн. грн.:

· за рахунок коштів державного бюджету — 35,9 млн. грн.;
· за рахунок власних коштів підприємств — 58,0 млн. грн.;

Профінансовано за рахунок усіх джерел фінансування – 53,6 млн.грн., у тому числі:

· за рахунок коштів державного бюджету – 29,4 млн. грн.;
· за рахунок власних коштів підприємств — 24,2 млн. гривень.

6. Реструктуризація

   Плановими обсягами асигнувань з Державного бюджету у квітні 2013 року передбачено видатки за бюджетною програмою \»Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості\» у сумі 86,1 млн. грн.

Фактично у квітні 2013 року профінансовано 65,4 млн. грн., у тому числі:

шахти, які готуються до ліквідації – 7,4 млн. грн.,
ДП \»Укршахтгідрозахист\» – 6,1 млн. грн.,
ДП \»Донвуглереструктуризація\» – 30,4 млн. грн.,
ДП \»ОД \»Луганськвуглереструктуризація\» – 19,3 млн. грн.,
ДП \»ЦЗК \»Вуглеторфреструктуризація\» – 2,2 млн. грн.

   За 4 місяці 2013 року за бюджетною програмою \»Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості\» профінансовано 186,6 млн. грн., у тому числі:

шахти, які готуються до ліквідації – 34,7 млн. грн.,
ДП \»Укршахтгідрозахист\» – 20,8 млн. грн.,
ДП \»Донвуглереструктуризація\» – 78,3 млн. грн.,
ДП \»ОД \»Луганськвуглереструктуризація\» – 48,7 млн. грн.,
ДП \»ЦЗК \»Вуглеторфреструктуризація\» – 4,1 млн. грн.

Недофінансування зазначеної програми на 01.05.2013 року склало 39,2 млн. грн.

7. Забезпечення вуглеотримувачів вугіллям

на побутові потреби

а) згідно зі статтею 43 Гірничого закону України

   В 2013 році чисельність осіб, які згідно зі статтею 43 Гірничого закону України мають право на отримання вугілля на побутові потреби, складає 105,9 тис. осіб, а обсяг пільгового вугілля на побутові потреби складає 596,2 тис. тонн.

   Фактично, станом на 01.05.2013, вугледобувними підприємствами вивезено 184,5 тис. тонн палива на побутові потреби (30,9% від річної потреби) та забезпечено 47,2 тис. вуглеотримувачів (44,6% від річної потреби).

   У квітні 2013 року вугледобувними підприємствами заплановано вивезти 66,6 тис. тонн побутового палива та забезпечити 14,5 тис. осіб вуглеотримувачів.

   Фактично у квітні 2013 року було забезпечено 14,1 тис. осіб даної категорії (97,1% місячної планової чисельності), яким вивезено 55,8 тис. тонн палива на побутові потреби (83,8 % місячної потреби).

б) згідно зі ст. 43, 48 Гірничого закону України

   За дорученням Міненерговугілля підприємствами проведена інвентаризація вуглеотримувачів для уточнення потреби при закупівлі пільгового побутового палива на 2013 рік. За її результатами в поточному році буде забезпечуватися 41,1 тис. осіб, що на 585 осіб менше від факту 2012 року (41,7 тис. осіб).

8. Охорона праці

   За квітень 2013 року на державних підприємствах вугільної галузі допущено 168 випадків загального виробничого травматизму, що в порівнянні з аналогічним періодом 2012 р. менше на 9 випадків (- 5%).

   За звітний період допущено 9 випадків (в порівнянні з квітнем 2012 року більше на 3 випадки) виробничого травматизму зі смертельними наслідками (50%).

   За січень-квітень 2013 року на вугільних підприємствах, підпорядкованих Міненерговугілля, сталося 597 випадків загального виробничого травматизму (на 107 випадків менше ніж за січень-квітень 2012 року) (на 15%).

   За цей період сталось 17 випадків виробничого травматизму зі смертельними наслідками. Порівняно з аналогічним періодом 2012 року смертельний травматизм зменшився на 8 випадків (32%).

Рис. Динаміка загального виробничого травматизму на підприємствах Міненерговугілля за січень-квітень 2012-2013 рр.
Інформаційно-аналітичний звіт про розвиток вугільної промисловості України за січень-квітень 2013 року

Стан забезпечення побутовим паливом вуглеотримувачів діючих вугледобувних підприємств відповідно до статті 43 Гірничого закону України

У 2013 році по вугледобувних підприємствах, що належать до сфери управління Міненерговугілля, налічується 105,9 тис. осіб, яким необхідно вивезти 596,2 тис. тонн вугілля на побутові потреби.

Всього з початку року станом на 08.05.2013, вугледобувними підприємствами вивезено 197,2 тис. тонн палива на побутові потреби (33,1 % від річної потреби) і забезпечено 50,7 тис. осіб вуглеотримувачів (47,9 % від річної потреби).

Згідно з планом на травень місяць вугледобувними підприємствами заплановано вивезти 67,5 тис. тонн вугілля і забезпечити 14,5 тис. вуглеотримувачів.

Фактично з початку місяця станом на 08.05.2013 вуглекористувачам вивезено 3,8 тис. тонн палива на побутові потреби (5,7 % від місячної потреби) і забезпечено 990 вуглеотримувачів (6,8 % від потреби місяця).