Приріст видобутку вугілля на Донеччині становить 4% — статистика

У січні 2013 року приріст видобутку вугілля у порівнянні аналогічним періодом минулого року становив 4,1%. Про це йдеться в офіційних матеріалах Головного управління статистики Донецької області.

   Разом з цим обласний обсяг видобутку рядового вугілля за січень склав 3,3 млн тонн. Обсяг готового вугілля, що включає відвантажений рядове вугілля (в тому числі для подальшого збагачення) і продукти збагачення, за січень 2013 склав 2,6 млн. тонн і в порівнянні з січнем 2012 року зріс на 3,8%

   Нагадаємо, загалом у січні українські шахтарі видобули 6,7 млн тонн вугілля, що на 655,7 тис. тонн перевищує плановий показник. Наразі задля нарощування виробничих потужностей уряд України планує модернізувати найбільш ефективні шахти. Так наразі тривають роботи з будівництва скіпового ствола на шахті ім.Бажанова, що входить до державного підприємства \»Макіїввугілля\» (Донецька область).

   Протягом півроку на реконструкцію шахти Бажанова витратять понад 100 млн грн. За останній квартал 2012 року виконано будівельних робіт з реконструкції шахти ім. В. М. Бажанова на суму 34,3 млн грн. Очікується, що після модернізації шахта ім. Бажанова збільшить обсяги виробництва до 1 млн тонн на рік.