/Державні шахти у січні збільшили видобуток коксівного вугілля майже на 20%

Державні шахти у січні збільшили видобуток коксівного вугілля майже на 20%

У січні поточного року на підприємствах, підпорядкованих Міненерговугілля, видобули на 18,8% більше коксівного вугілля, аніж планувалось. Про це повідомили у прес-службі відомства.

   Так коксівного вугілля видобули 579,4 тис. тонн, що більше запланованого на 91,8 тис. тонн. Порівняно з січнем 2012 року видобуток збільшено на 17,1 тис. тонн (на 3,0%).

   Загалом на підприємствах різних форм власностей в Україні видобули коксівного вугілля 2 млн 33,4 тис. тонн. Завдання виконано на 140,6%, що понадпланово забезпечило 587,5 тис. тонн вугілля.

   Нагадаємо, у січні українські шахтарі видобули 6,7 млн тонн вугілля, що на 655,7 тис. тонн перевищує плановий показник.Наразі задля нарощування виробничих потужностей уряд України планує модернізувати найбільш ефективні шахти. Так наразі тривають роботи з будівництва скіпового ствола на шахті ім.Бажанова, що входить до державного підприємства \»Макіїввугілля\» (Донецька область).

   Протягом півроку на реконструкцію шахти Бажанова витратять понад 100 млн грн. За останній квартал 2012 року виконано будівельних робіт з реконструкції шахти ім. В. М. Бажанова на суму 34,3 млн грн. Очікується, що після модернізації шахта ім. Бажанова збільшить обсяги виробництва до 1 млн тонн на рік.