/Мінекономрозвитку визначив 8 бірж для торгівлі вугіллям

Мінекономрозвитку визначив 8 бірж для торгівлі вугіллям

Мінекономрозвитку проведено конкурс з відбору товарних бірж для організації та проведення електронних біржових торгів з купівлі-продажу вугільної продукції. Про це йдеться у повідомленні міністерства.

За результатами конкурсу переможцями визначені: товарна біржа \»Перспектива-Коммодіті\», Українська енергетична біржа, ТОВ \»Українська універсальна біржа\», товарна біржа \»Київська агропромислова біржа\», товарна біржа \»Катеринославська\», Донецька товарна біржа, товарна біржа \»ІННЕКС\», товарна біржа \»Контрактовий дім УМВБ\».

\»Товарні біржі, визнані переможцями, протягом трьох місяців з дати оприлюднення міністерством інформації про результати конкурсу проводять тестові електронні біржові торги з купівлі-продажу вугільної продукції\», — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, уряд розпорядженням № 1070-р від 26 жовтня 2011 року схвалив концепцію переходу на біржову форму продажу вугілля. Критеріями для відбору бірж були зареєстрований і сплачений статутний капітал, технічні можливості торговельних систем і програмно-апаратних комплексів, досвід роботи біржі, розмір плати за послуги.