/Верховна Рада збільшила на 1,51 млрд. грн. видатки на технічне переоснащення та охорону праці на вугледобувних підприємствах

Верховна Рада збільшила на 1,51 млрд. грн. видатки на технічне переоснащення та охорону праці на вугледобувних підприємствах

Верховна Рада України на засіданні 16 жовтня 2012 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення видатків на технічне переоснащення та охорону праці на вугледобувних підприємствах.

За ухвалення Закону в цілому проголосували 267 депутатів.

Закон передбачає збільшення видатків на технічне переоснащення та охорону праці на вугледобувних підприємствах за бюджетною програмою КПКВК 1101200 «Державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств, у тому числі через механізм здешевлення та погашення кредитів, а також виконання програми реновації гірничошахтного обладнання» на 1 450,0 млн. гривень.

Також передбачено збільшення на 60,0 млн. гривень бюджетних видатків на заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах за бюджетною програмою КПКВК 1101160 «Заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, а саме оснащення новітніми приладами контролю за параметрами шахтної атмосфери та засобами контролю дегазації».

Виділення коштів буде сприяти технічному переоснащенню вугледобувних підприємств та збільшенню обсягів видобутку вугілля, а також забезпечить підвищення безпеки праці шахтарів на вугледобувних підприємствах.