Оновлений прогнозний енергетичний баланс України — крок до подолання кризи в енергетиці

ОНОВЛЕНИЙ ПРОГНОЗНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БАЛАНС УКРАЇНИ – КРОК ДО ПОДОЛАННЯ КРИЗИ В ЕНЕРГЕТИЦІ
28 квітня 2020 року Міністерство енергетики та захисту довкілля України затвердило новий Прогнозний енергетичний баланс.
Енергобаланс, зокрема, передбачає пропорційне зниження обсягів виробництва електроенергії усіма типами генерації: атомна, гідро, теплова. Також скореговане прогнозне зростання генерації з відновлюваних джерел енергії. Майже без змін залишена частка виробництва ТЕЦ, які виконують функцію забезпечення теплопостачання в опалювальний сезон. Крім того, у балансі не передбачений імпорт електроенергії до кінця поточного року.
Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу наголошує, що запровадження оновленого Прогнозного енергетичного балансу є першим кроком у подоланні глибокої кризи енергетичної галузі. Про необхідність оновлення енергетичного балансу з врахуванням сучасних особливостей роботи енергетичної системи неодноразово говорили енергетичні експерти та представники профільних галузевих та професійних асоціацій.
Оприлюднення Прогнозного енергетичного балансу, який спрямований на забезпечення безпечного графіку роботи та виконання відкладених ремонтів енергоблоків атомних електростанцій, надійної роботи енергосистеми України та сталої роботи вуглевидобувного сектору, є необхідним, проте недостатнім кроком в подоланні кризи в паливно-енергетичному комплексі України.
Наступним етапом має стати розробка та затвердження фінансового балансу з зазначенням джерел та механізмів фінансування галузі, який би фінансово-економічно збалансував енергосистему. Він, зокрема, має містити алгоритм, який дозволить забезпечувати 100%-ву оплату поточного споживання електроенергії. В цьому контексті необхідно запровадити потужну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед споживачів.
Крім того, потрібно буде врегулювати значні боргів енергетичних компаній – учасників ринку електричної енергії, а також вирішити проблеми генерації з відновлювальних джерел енергії.

Проблему розрахунків «Укренерго» з ДП «Гарантований покупець» треба вирішувати

ПРОБЛЕМУ РОЗРАХУНКІВ «УКРЕНЕРГО» З ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» ТРЕБА ВИРІШУВАТИ
Тимчасово виконуючий обов’язки директора НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький 13 квітня під час онлайн-зустрічі Energy Club meeting заявив, що «Укренерго» щомісяця може компенсувати тільки 1/3 коштів «Гарантованому покупцю». Адже тариф на передачу НЕК «Укренерго» на 2020р передбачає можливість компенсації послуги ДП «Гарантований покупець» в розмірі 700-800 млн грн, з 2 – 2,5 млрд грн виставлених щомісяця, що погіршує фінансовий стан та розрахунки «Гарантованого покупця».
Ситуація з дефіцитом коштів ДП «Гарантований покупець» та недостатністю виплат з боку «Укренерго» спостерігається з початку поточного року. Такий розвиток подій самі ж представники компанії прогнозували ще у 2019 році і, відповідно, мали діяти на випередження. Зокрема, якщо б «Укренерго» звернулося до регулятора щодо підвищення тарифу на передачу електроенергії ще на початку виникнення проблеми, поточна ситуація з дефіцитом коштів «Гарантованого покупця» для розрахунків перед «Енергоатомом» та виробниками ВДЕ носила б значно менший характер. Про намір звернутися з таким питанням до НКРЕКП «Укренерго» повідомило лише 15 квітня.
У зв’язку з цим Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України звертає увагу на те, що «Укренерго» з великою затримкою затверджує акти, надані ДП «Гарантований покупець», що створює проблему несвоєчасності розрахунків. Крім того, «Укренерго» більше ніж 3 місяці не підіймало питання низького тарифу на передачу електроенергії, щоб у повній мірі здійснювати розрахунки перед «Гарантованим покупцем».
Дефіцит коштів «Гарантованого покупця» призводить до неможливості сплачувати за електроенергію, вироблену «зеленою» генерацією, відповідно до покладених на нього обов’язків. Це, у свою чергу, погіршує ситуацію з розрахунками, накопичує борги, що може привести до того, що компанії-виробники «зеленої» електроенергії, які здебільшого працюють з залученням іноземних інвестицій, будуть змушені подавати позови проти України до міжнародних арбітражних судів. Окрім іміджевих втрат для держави це загрожуватиме ще більшим загостренням кризи в електроенергетичному комплексі, негативно вплине на стабільність роботи енергетичної системи України.
Одним з можливих виходів із ситуації, що склалася, Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України вбачає необхідність термінового звернення НЕК «Укренерго» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з проханням переглянути тариф компанії на передачу електроенергії на 2020 рік, забезпечивши його розмір на рівні, достатньому для розрахунків з «зеленою» генерацією, а також з «Енергоатомом» у повному обсязі.
Відповідно до законодавства, зокрема, Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 22 квітня 2019 року N 585, «Укренерго» має таке право.
Тимчасовим, проте важливим заходом у цьому контексті є також намір народних депутатів внести зміни до Закону «Про ринок електроенергії», які дозволятимуть НЕК «Укренерго» спрямувати доходи отримані станом на 1 травня 2020р від розподілу пропускної спроможності міждержавного перетину для потреб ДП «Гарантований покупець».
В умовах глибокої кризи в паливно-енергетичному комплексі, коли внаслідок практики перехресного субсидіювання енергетичних підприємств – основних учасників ринку електричної енергії накопичені багатомільярдні борги, коли зупиняються електростанції та закриваються шахти, люди залишаться без роботи, запаси незатребуваного вугілля зростають на складах, а обсяги споживання електроенергії зменшуються, така ситуація з розрахунками між «Укренерго» та ДП «Гарантований покупець» є однією з багатьох проблем, яку треба невідкладно вирішувати.

Пропонуємо ознайомитися з Проектом професійного стандарту «Слюсар з ремонту устаткування подавання палива»

Галузева рада при Всеукраїнському об’єднанні організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України» у електроенергетичному комплексі згідно з вимогами п. 15 «Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів» (постанова КМУ №373 від 31.05.2017)  повідомляє про початок громадських обговорень Проекту професійного стандарту «Слюсар з ремонту устаткування подавання палива».

Пропонуємо ознайомитися з Проектом професійного стандарту «Слюсар з ремонту устаткування подавання палива» за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B0NFakIubrvrWGlqZGprS1pxRTA (файл — СРУПП). Зауваження та пропозиції до Проекту професійного стандарту направляти за адресою   frupek@ukr.net  до 22 травня 2020 року  

 

1.

Найменування організатора розробки профстандарта

ТОВ «ДТЕК»

2.

Розробник

Галузева рада в електроенергетичному комплексі

3.

Назва професій, для яких розроблено Проекти професійних стандартів

Слюсар з ремонту устаткування подавання палива

4.

Контактні особи

Секретар Галузевої ради: 
Анна Кутєпова 
моб. +38 (050) 492 99 12
E-mail 
KutepovaAB@dtek.com

Секретар ФР ПЕКУ

Україна, 03680, м. Київ-142, провулок Приладний, буд. 2-А.
тел./факс: (044) 424-85-14

E-mail frupek@ukr.net

5.

Строк подання пропозицій, зауважень

(1 місяць)

до «22» травня 2020 року

6.

Формат подання пропозицій, зауважень

Електронна  форма

7.

Строк  опублікування  результатів обговорення на сайті (на протязі 1 тижня)

до «29» травня 2020 року   

Пропонуємо ознайомитись з Проектом професійного стандарту «Машиніст вагоноперекидача»

Галузева рада при Всеукраїнському об’єднанні організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України» у електроенергетичному комплексі згідно з вимогами п. 15 «Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів» (постанова КМУ №373 від 31.05.2017)  повідомляє про початок громадських обговорень Проекту професійного стандарту «Машиніст вагоноперекидача».

Пропонуємо ознайомитися з Проектом професійного стандарту «Машиніст вагоноперекидача» за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B0NFakIubrvrWGlqZGprS1pxRTA (файл — МВО). Зауваження та пропозиції до Проекту професійного стандарту направляти за адресою   frupek@ukr.net  до 20 травня 2020 року  

 

1.

Найменування організатора розробки профстандарта

ТОВ «ДТЕК»

2.

Розробник

Галузева рада в електроенергетичному комплексі

3.

Назва професій, для яких розроблено Проекти професійних стандартів

Машиніст вагоноперекидача

4.

Контактні особи

Секретар Галузевої ради: 
Анна Кутєпова 
моб. +38 (050) 492 99 12
E-mail KutepovaAB@dtek.com

Секретар ФР ПЕКУ

Україна, 03680, м. Київ-142, провулок Приладний, буд. 2-А.
тел./факс: (044) 424-85-14

E-mail frupek@ukr.net

5.

Строк подання пропозицій, зауважень

(1 місяць)

до «20» травня 2020 року

6.

Формат подання пропозицій, зауважень

Електронна  форма

7.

Строк  опублікування  результатів обговорення на сайті (на протязі 1 тижня)

до «28» травня 2020 року   

НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА ПРИРОДНОГО ГАЗУ В УМОВАХ КРИТИЧНОГО ПАДІННЯ ПЛАТЕЖІВ

НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА ПРИРОДНОГО ГАЗУ В УМОВАХ КРИТИЧНОГО ПАДІННЯ ПЛАТЕЖІВ

Під такою назвою 13 квітня 2020 року пройшла онлайн-зустріч, організована «Енергоклубом», в якій взяли участь керівники електро- та газорозподільних компаній, народні депутати України, члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та житлово-комунальних послуг, а також експерти та представники профільних бізнес-асоціацій.
Відбулася фахова і конструктивна розмова, що дозволила зрозуміти, як працюють енергетичні компанії країни в умовах запровадження надзвичайної ситуації, пов’язаної з карантином, з якими проблемами та викликами вони стикаються, та якої допомоги потребують з боку держави. В ході дискусії пролунало також декілька пропозицій щодо подолання фінансової кризи в паливно- енергетичному комплексі.
На думку Федерації роботодавців паливно-енергетичного комплексу України, найбільш конструктивною серед них є пропозиція щодо необхідності посилення роботи щодо своєчасного та у повному обсязі отримання оплати за енергетичні ресурси від побутових споживачів. Висловивши загальну стурбованість з приводу зниження частки платежів від населення за березень, представники енергокомпаній запропонували удосконалити існуючий механізм розрахунків. Так, субсидії з державного бюджету під час карантину мають спрямовуватися безпосередньо до постачальників енергетичних ресурсів та комунальних послуг, а потім вже відображатися в особистих рахунках споживачів. Вважаємо, що такий порядок розрахунків доцільно продовжити ще на декілька місяців й після завершення карантину для того, щоб уникнути черг при оформленні субсидій і зайвий раз не наражати людей на небезпеку захворіти.
На підтримку заслуговує також пропозиція щодо посилення комунікації з громадянами. Соціальна реклама у ЗМІ, інші сучасні способи роз’яснювальної роботи мають забезпечити усвідомлення населенням того, що Уряд України, постачальники енергоресурсів та комунальних послуг зробили свій крок назустріч споживачам в умовах карантину. Адже вони зобов’язались не відключати послуги в критичний час, не застосовувати фінансові санкції за несвоєчасну оплату, тобто не створювати для людей стрес додатково до тих незручностей, що вже приніс у наше життя коронавірус. Разом з цим споживачі мають розуміти, що можливе відтермінування розрахунків є індивідуальним для кожного споживача і залежить не тільки від рівня його добробуту, але й рівня громадської свідомості. Уникнення кризи в енергетиці – це запорука того, що країна після закінчення карантину матиме можливість для відновлення економіки та її подальшого зростання.
Сьогодні, щоб забезпечити надійне та у повному обсязі енергопостачання, більшість персоналу енергокомпаній працюють вахтовим методом і, за твердженням їхніх керівників, готові і здатні й надалі здійснювати оперативне управління та проводити аварійно-відновлювальні роботи. Але внаслідок фінансових втрат, величина яких співставна з річним обсягом ремонтного фонду, існує реальна загроза дочасного виснаження ресурсів, необхідних для нормальної експлуатації електромереж.
Доброю новиною для енергетиків на онлайн-зустрічі прозвучала інформація від народного депутата Сергія Нагорняка про те, що він подав до парламенту законопроект про заборону імпорту електроенергії з Республіки Білорусь та Російської Федерації. Сподіваємось на те, що цей законопроект знайде підтримку у Верховній Раді України і буде прийнятий, оскільки такі законодавчі зміни покращать енергетичний баланс та відновлять попит на вугілля вітчизняного видобутку.
Онлайн-зустрічі «Енергоклубу», що стали вже регулярними, є надзвичайно корисними в умовах, коли енергетики, як і більшість громадян, працюють віддалено. Деякі пропозиції, проголошені на цих зустрічах, заслуговують на негайне втілення у життя, як антикризові заходи. Ми сподіваємось на більш активну участь в них представників профільних державних органів, відповідальних за паливно-енергетичний комплекс. Водночас ми усвідомлюємо, що вони, на жаль, не замінять цілеспрямованих дій виконавчої влади, час яких вже давно настав.

Лист Федерації роботодавців ПЕК України Президенту України, Прем’єр-міністру України та Голові Верховної Ради України щодо подолання кризової ситуації в паливно-енергетичному комплексі

Лист Федерації роботодавців ПЕК України на адресу Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо подолання кризової ситуації в паливно-енергетичному комплексі.

6 квітня 2020 року Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України направила лист на адресу Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо занепокоєння у зв’язку з кризовою ситуацією, що виникла в енергетиці України внаслідок невиважених рішень, що приймались останнім часом державними органами влади.

В листі наголошується на необхідності невідкладного вирішення проблем енергетичної галузі. Для цього Федерація запропонувала реалізувати низку першочергових антикризових заходів, які мають на меті усунення негативних тенденцій на ринку електричної енергії, порятунку електроенергетичного комплексу України від колапсу.

апр. 6, Док. 1