Звернення Роботодавцям паливно-енергетичного комплексу

 

Шановні колеги !

З метою забезпечення ефективного представництва і захисту законних прав та інтересів власників, та координації спільних зусиль на національному та галузевому рівні у відносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, професійними спілками, їх об`єднаннями, іншими організаціями та об`єднаннями громадян, запрошуємо Вас розглянути питання, щодо налагодження системної взаємодії з Всеукраїнським галузевим об`єднанням організацій роботодавців паливно-енергетичного комплексу “Укрвуглероботодавець”.

На сьогоднішній день Об`єднання “Укрвуглероботодавець” є найбільш впливовою та авторитетною організацією роботодавців у паливно-енергетичному секторі. Тільки Об`єднання “Укрвуглероботодавець” інституційно представлене у системі колективно-трудових відносин та виступає уповноваженою стороною власників у соціальному діалозі на національному та галузевому рівні, зокрема при укладанні галузевих угод. Представники Об`єднання вже декілька років поспіль входять до складу головних консультативно-дорадчих органів виконавчої влади, мають безпосередній вплив на формування та реалізацію соціально-екномічної політики на загальнонаціональному та галузевому рівнях, вирішення конкретних проблем та потреб підприємств.

Системна взаємодія з Об`єднанням дозволить Вам в повній мірі забезпечити урахування інтересів та очікувань очолюваного вами підприємства у взаємодії з представниками уряду та профспілок, зокрема через делегування членів Об`єднання до відповідних органів.

Об`єднання активно залучено до лобіювання законопроектів і норм, які сприяють у спільному функціонуванні економіки і бізнесу, розвитку підприємництва та інноваційно-інвестиційної діяльності.

Ми впевнені, разом ми зможемо в максимальній мірі забезпечити представництво сторони власників, узгодження інтересів держави і бізнесу на всіх рівнях державного управління та у взаємодії з профспілками.

Запрошуємо вас ознайомитися з детальним викладенням пропозицій (додаються).

Додаток:
ЗАВАНТАЖИТИ

Копія листа Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2014 № 2/14-1459

Копія Рішення Національної служби посередництва та примирення від 14 березня 2014 року № 003/14-00-Р

Копія листа Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 10.12.2013 № 03/14-6842

З повагою,

Генеральний директор
виконавчої дирекції
Об`єднання “Укрвуглероботодавці” В.З. Гарматін