/А.А.ТАТАРИНОВА ОБРАНО ДО КЕРІВНИЦТВА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНЕНЕРГО

А.А.ТАТАРИНОВА ОБРАНО ДО КЕРІВНИЦТВА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНЕНЕРГО

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України» вітає свого Голову ТАТАРИНОВА Анатолія Арефійовича з обранням першим заступником голови Громадської ради при Міністерстві енергетики України.

Впевнені, що його багаторічний досвід, професіоналізм та щире бажання розбудовувати українську енергетику сприятиме налагодженню конструктивної співпраці з Міністерством в контексті виконання поставлених Урядом завдань.

Ефективна взаємодія експертного середовища з профільним державним органом дозволить вирішувати складні питання, що стоять сьогодні перед паливно-енергетичним комплексом країни, провести необхідні реформи та напрацювати базу для його подальшого розвитку з метою безперебійного та у повному обсязі енергозабезпечення усіх українських споживачів.

Новий склад Громадської ради на чолі з Семеном Поташником розпочне свою роботу відразу після затвердження її складу відповідним наказом Міненерго. А на наступному засіданні Громадської ради будуть сформовані комісії за напрямками енергетичної галузі та окреслені основні напрями діяльності.