Лист Федерації роботодавців ПЕК України на адресу Голови НКРЕКП щодо зауважень та пропозицій до проекту Постанови НКРЕКП, що проходить відкрите обговорення

Лист Федерації роботодавців ПЕК України на адресу Голови НКРЕКП щодо зауважень та пропозицій до проекту Постанови НКРЕКП, що проходить відкрите обговорення.
27 травня 2020 року Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України направила лист на адресу Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зауважень та пропозицій до проекту Постанови НКРЕКП, «Про внесення Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до постанови НКРЕ №899, постанови НКРЕ №1009, постанови НКРЕ №1029 та постанови НКРЕКП №1175), що проходить відкрите обговорення.
В листі, зокрема, зазначається, що проектом змін передбачається зниження фінансового ресурсу енергорозподільних підприємств у порівнянні з чинними редакціями документів, що стримуватиме розвиток електричних мереж операторів систем розподілу, ставить під ризики досягнення цільових показників якості електроенергії, та збільшить рівень втрат у мережах. Крім того, такі зміни можуть негативно вплинути на прийняття пілотними операторами систем розподілу рішення щодо переходу на стимулююче регулювання з 2021 року та спричинити значні зволікання із запровадженням стимулюючого тарифоутворення в Україні.
З метою попередження цього Федерація просить врахувати підготовлені своїми експертами зауваження та пропозиції до вказаного проекту Постанови НКРЕКП.

Xerox Scan_27052020102202