Лист Федерації роботодавців ПЕК України до Голови Верховної Ради України щодо законопроекту №2367 від 01.11.2019 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збільшення ставок екологічного податку з метою проведення додаткових заходів, що сприятимуть зміцненню здоров’я та покращенню медико-санітарного забезпечення громадян України».

13 грудня 2019 року Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України направила лист до Голови Верховної Ради України щодо законопроекту №2367 від 01.11.2019 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збільшення ставок екологічного податку з метою проведення додаткових заходів, що сприятимуть зміцненню здоров’я та покращенню медико-санітарного забезпечення громадян України».

Зокрема, в листі зазначається, що пропозиції зазначеного законопроекту щодо підвищення у 4 рази екологічного податку негативно вплинуть на енергетичну галузь, призведуть до закриття генеруючих потужностей та порушення безпеки ОЕС України, виникнення соціальних наслідків, а саме втрати робочих місць як в енергетичній, так і суміжній вугільній галузі, негативно вплинуть на економічний рівень розвитку мономіст і вугільних регіонів.

№ 60 Разумкову Д.О.