17-го жовтня, відбулося перше засідання комітету паливно-енергетичного комплексу при Федерації роботодавців України.

За ініціативи Федерації роботодавців ПЕК України президія Федерації роботодавців України 16 жовтня прийняла рішення про заснування цього комітету, і вже наступного дня генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов відкрив засідання в якому взяли участь керівники та менеджери вищої ланки Енергоатому,  Укргідроенерго, ГО ,,Енергетичний омбудсмен’’,  Донбасенерго та Східенерго.

Учасники засідання задекларували готовність до пошуку рішень в діалозі між учасниками ринку та споживачами, до досягнення компромісу та його закріпленню в регуляторній практиці та законодавстві України. Важливим приводом до дискусії став оприлюднений Віденським офісом  Енергетичного Співтовариства  огляд перебігу реформ в енергетиці в нашій країні та поточні висновки і рекомендації з цього приводу.

«Перше засідання комітету ПЕК слід вважати  вельми своєчасним та важливим. Учасниками засідання було відзначено, що характерною рисою законодавчої роботи молодих парламентарів стало прагнення Народних депутатів  в першому читанні та в цілому прийняти зміни до Закону України, «Про ринок електричної енергії» без обговорення їх з учасниками ринку, без консультацій з представниками Енергетичного Співтовариства, як того вимагає законодавство України. Тому члени комітету – учасники  засідання прагнуть якісної, фахової дискусії задля сприяння законодавчому супроводу реформ в електроенергетиці і розраховують на розуміння і підтримку споживачів та учасників ринку», —  зазначив  заступник Голови Федерації роботодавців ПЕК України Сергій Чех.

Федерація роботодавців ПЕК України запрошує приєднуватись до роботи Комітету.