/Семінар з макроєкономічного прогнозування

Семінар з макроєкономічного прогнозування

Семінар з макроєкономічного прогнозуванняСемінар з макроєкономічного прогнозування

22 листопада 2012 року у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України відбувся семінар з макроєкономічного прогнозування під головуванням Наталії Горшкової, директора макроекономічного прогнозування Міністерства економіки та торгівлі України.

Від Всейкраїнської галузевої організації вугільної промисловості “Укрвуглероботодавець” участь у зазначеному заході взяв Заступник генерального директора Р.М. Курінько.

Серед багатьох питань економічного розвитку України, що обговорювались на заході слід виділити питання впливу валютно-курсової політики на економічну динаміку, рекомендації щодо формування джерел росту економіки України, проблеми та ризики з якими країна може зіткнутися у майбутні 2 роки.

Ігор Макаренко, директор Інституту еволюційної економіки виступив з доповіддю на тему:“Вплив валютно-кредитної політики на економіку України: можливі сценарії економічних процессів”. Також учасники мали нагоду ознайомитись з позицією ООН – з доповіддю на тему “Майбутнє якого мы прагнемо” виступила Катерина Рибальченко, старший програмний менеджер проекту Подолання бідності, досягнення процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття, Програми розвитку ООН.
Семінар з макроєкономічного прогнозування
У продовж зустрічі учасники мали змогу висвітлити свої позиції та вислухати зауваження коллег.Зокрема Р.М. Курінько у своєму виступі у продовж дискусії зазначів перелік проблемних питань вугільної галузі які подтребують безпосередньої уваги, окреслив стан та перспективи. В першу чергу коментарі стосувалися необхідності залучення додаткових державних інвестицій у вугільну галузь, що дасть можливість провести переоснащення державних шахт; створити необхідні умови для закриття неприбуткових шахт поряд з диверсифікацією професійних навичок шахтрарів з метою їх подальшого забезпечення новими можливостями зайнятості у інших галузях промисловості; та низку інших проблемних питань, вирішення чи невирішення якіх, мають безпосередній вплив на майбутній економічний стан країни.